RNC50J2183BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J2183BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J2183BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J2183BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J2183BSBSL is described as RES 218K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT