RNC50J1372BSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC50J1372BSRE6 Vishay /Dale
    RNC50J1372BSRE6 Vishay /Dale
    RNC50J1372BSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J1372BSRE6 is described as RES 13.7K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"