RNC50H4992BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50H4992BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H4992BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H4992BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H4992BSBSL is described as RES 49.9K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"