RNC50H2403BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50H2403BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H2403BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H2403BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H2403BSBSL is described as RES 240K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM