RNC50H2373BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50H2373BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H2373BSBSL Vishay /Dale
    RNC50H2373BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H2373BSBSL is described as RES 237K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE