RN65C8060FB14 Vishay /Dale
  • More about RN65C8060FB14 Vishay /Dale
    RN65C8060FB14 Vishay /Dale
    RN65C8060FB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65C8060FB14 is described as RES 806 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS