RN65C40R2FB14 Vishay /Dale
  • More about RN65C40R2FB14 Vishay /Dale
    RN65C40R2FB14 Vishay /Dale
    RN65C40R2FB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65C40R2FB14 is described as RES 40.2 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE