RN65C2151BBSL Vishay /Dale
  • More about RN65C2151BBSL Vishay /Dale
    RN65C2151BBSL Vishay /Dale
    RN65C2151BBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65C2151BBSL is described as RES 2.15K OHM 1/2W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM