RN65C2130BBSL Vishay /Dale
  • More about RN65C2130BBSL Vishay /Dale
    RN65C2130BBSL Vishay /Dale
    RN65C2130BBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65C2130BBSL is described as RES 213 OHM 1/2W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE