RN55E28R0BB14 Vishay /Dale
  • More about RN55E28R0BB14 Vishay /Dale
    RN55E28R0BB14 Vishay /Dale
    RN55E28R0BB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55E28R0BB14 is described as RES 28 OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE