RN55E2642CB14 Vishay /Dale
  • More about RN55E2642CB14 Vishay /Dale
    RN55E2642CB14 Vishay /Dale
    RN55E2642CB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55E2642CB14 is described as RES 26.4K OHM 1/8W .25% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE