RN55E2550FB14 Vishay /Dale
  • More about RN55E2550FB14 Vishay /Dale
    RN55E2550FB14 Vishay /Dale
    RN55E2550FB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55E2550FB14 is described as RES 255 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"