RN55E1150DB14 Vishay /Dale
  • More about RN55E1150DB14 Vishay /Dale
    RN55E1150DB14 Vishay /Dale
    RN55E1150DB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55E1150DB14 is described as RES 115 OHM 1/8W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"