RN55D5R62FB14 Vishay /Dale
  • More about RN55D5R62FB14 Vishay /Dale
    RN55D5R62FB14 Vishay /Dale
    RN55D5R62FB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55D5R62FB14 is described as RES 5.62 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK