RN55C9763BB14 Vishay /Dale
  • More about RN55C9763BB14 Vishay /Dale
    RN55C9763BB14 Vishay /Dale
    RN55C9763BB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C9763BB14 is described as RES 976K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"