RN55C4422DB14 Vishay /Dale
  • More about RN55C4422DB14 Vishay /Dale
    RN55C4422DB14 Vishay /Dale
    RN55C4422DB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C4422DB14 is described as RES 44.2K OHM 1/8W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 89DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB