RN55C4323CB14 Vishay /Dale
  • More about RN55C4323CB14 Vishay /Dale
    RN55C4323CB14 Vishay /Dale
    RN55C4323CB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C4323CB14 is described as RES 432K OHM 1/8W .25% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE