RN55C3973BB14 Vishay /Dale
  • More about RN55C3973BB14 Vishay /Dale
    RN55C3973BB14 Vishay /Dale
    RN55C3973BB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C3973BB14 is described as RES 397K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE