RN50C8661BBSL Vishay /Dale
  • More about RN50C8661BBSL Vishay /Dale
    RN50C8661BBSL Vishay /Dale
    RN50C8661BBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50C8661BBSL is described as RES 8.66K OHM 1/20W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH