RN50C20R5FB14 Vishay /Dale
  • More about RN50C20R5FB14 Vishay /Dale
    RN50C20R5FB14 Vishay /Dale
    RN50C20R5FB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN50C20R5FB14 is described as RES 20.5 OHM 1/20W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM