RLR32C2202GRR64 Vishay /Dale
  • More about RLR32C2202GRR64 Vishay /Dale
    RLR32C2202GRR64 Vishay /Dale
    RLR32C2202GRR64 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C2202GRR64 is described as RES 22K OHM 2% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK