RLR32C2000GMR64 Vishay /Dale
  • More about RLR32C2000GMR64 Vishay /Dale
    RLR32C2000GMR64 Vishay /Dale
    RLR32C2000GMR64 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C2000GMR64 is described as RES 200 OHM 2% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)