RLR32C2000GMB14 Vishay /Dale
  • More about RLR32C2000GMB14 Vishay /Dale
    RLR32C2000GMB14 Vishay /Dale
    RLR32C2000GMB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C2000GMB14 is described as RES 200 OHM 2% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE