RLR32C1101GRR64 Vishay /Dale
  • More about RLR32C1101GRR64 Vishay /Dale
    RLR32C1101GRR64 Vishay /Dale
    RLR32C1101GRR64 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C1101GRR64 is described as RES 1.1K OHM 2% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE