RLR32C10R0GPB14 Vishay /Dale
  • More about RLR32C10R0GPB14 Vishay /Dale
    RLR32C10R0GPB14 Vishay /Dale
    RLR32C10R0GPB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR32C10R0GPB14 is described as RES 10 OHM 2% 1W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.