RLR20C4R70GRRSL Vishay /Dale
  • More about RLR20C4R70GRRSL Vishay /Dale
    RLR20C4R70GRRSL Vishay /Dale
    RLR20C4R70GRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR20C4R70GRRSL is described as RES 4.7 OHM 2% 1/2W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG