RLR20C3901GRBSL Vishay /Dale
  • More about RLR20C3901GRBSL Vishay /Dale
    RLR20C3901GRBSL Vishay /Dale
    RLR20C3901GRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR20C3901GRBSL is described as RES 3.9K OHM 2% 1/2W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK