RLR20C2202GRB14 Vishay /Dale
  • More about RLR20C2202GRB14 Vishay /Dale
    RLR20C2202GRB14 Vishay /Dale
    RLR20C2202GRB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR20C2202GRB14 is described as RES 22K OHM 2% 1/2W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ