RLR20C21R5FRB14 Vishay /Dale
  • More about RLR20C21R5FRB14 Vishay /Dale
    RLR20C21R5FRB14 Vishay /Dale
    RLR20C21R5FRB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR20C21R5FRB14 is described as RES 21.5 OHM 1% 1/2W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT