RLR20C1472FRB14 Vishay /Dale
  • More about RLR20C1472FRB14 Vishay /Dale
    RLR20C1472FRB14 Vishay /Dale
    RLR20C1472FRB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR20C1472FRB14 is described as RES 14.7K OHM 1% 1/2W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE