RLR20C1201FMB14 Vishay /Dale
  • More about RLR20C1201FMB14 Vishay /Dale
    RLR20C1201FMB14 Vishay /Dale
    RLR20C1201FMB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR20C1201FMB14 is described as RES 1.2K OHM 1% 1/2W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"