RLR20C1022FRBSL Vishay /Dale
  • More about RLR20C1022FRBSL Vishay /Dale
    RLR20C1022FRBSL Vishay /Dale
    RLR20C1022FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR20C1022FRBSL is described as RES 10.2K OHM 1% 1/2W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE