RLR07C27R0GRB14 Vishay /Dale
  • More about RLR07C27R0GRB14 Vishay /Dale
    RLR07C27R0GRB14 Vishay /Dale
    RLR07C27R0GRB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR07C27R0GRB14 is described as RES 27 OHM 2% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK