RLR07C1652FSBSL Vishay /Dale
  • More about RLR07C1652FSBSL Vishay /Dale
    RLR07C1652FSBSL Vishay /Dale
    RLR07C1652FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR07C1652FSBSL is described as RES 16.5K OHM 1% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM