RLR07C13R0FSBSL Vishay /Dale
  • More about RLR07C13R0FSBSL Vishay /Dale
    RLR07C13R0FSBSL Vishay /Dale
    RLR07C13R0FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR07C13R0FSBSL is described as RES 13 OHM 1% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK