RLR07C13R0FRBSL Vishay /Dale
  • More about RLR07C13R0FRBSL Vishay /Dale
    RLR07C13R0FRBSL Vishay /Dale
    RLR07C13R0FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR07C13R0FRBSL is described as RES 13 OHM 1% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM