RLR07C12R7FSBSL Vishay /Dale
  • More about RLR07C12R7FSBSL Vishay /Dale
    RLR07C12R7FSBSL Vishay /Dale
    RLR07C12R7FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR07C12R7FSBSL is described as RES 12.7 OHM 1% 1/4W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"