RLR05C43R2FRB14 Vishay /Dale
  • More about RLR05C43R2FRB14 Vishay /Dale
    RLR05C43R2FRB14 Vishay /Dale
    RLR05C43R2FRB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C43R2FRB14 is described as RES 43.2 OHM 1% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE