RLR05C4020FSB14 Vishay /Dale
  • More about RLR05C4020FSB14 Vishay /Dale
    RLR05C4020FSB14 Vishay /Dale
    RLR05C4020FSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C4020FSB14 is described as RES 402 OHM 1% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM