RLR05C1621FSB14 Vishay /Dale
  • More about RLR05C1621FSB14 Vishay /Dale
    RLR05C1621FSB14 Vishay /Dale
    RLR05C1621FSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RLR05C1621FSB14 is described as RES 1.62K OHM 1% 1/8W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH