PTF65600K00BXBF Vishay /Dale
  • More about PTF65600K00BXBF Vishay /Dale
    PTF65600K00BXBF Vishay /Dale
    PTF65600K00BXBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF65600K00BXBF is described as RES 600K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM