PTF6550R000AYEK Vishay /Dale
  • More about PTF6550R000AYEK Vishay /Dale
    PTF6550R000AYEK Vishay /Dale
    PTF6550R000AYEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF6550R000AYEK is described as RES 50 OHM 1/4W 0.05% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK