PTF6531K250BZBF Vishay /Dale
  • More about PTF6531K250BZBF Vishay /Dale
    PTF6531K250BZBF Vishay /Dale
    PTF6531K250BZBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF6531K250BZBF is described as RES 31.25K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"