PTF6522K100AYBF Vishay /Dale
  • More about PTF6522K100AYBF Vishay /Dale
    PTF6522K100AYBF Vishay /Dale
    PTF6522K100AYBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF6522K100AYBF is described as RES 22.1K OHM 1/4W 0.05% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH