PTF65220R00BZEK Vishay /Dale
  • More about PTF65220R00BZEK Vishay /Dale
    PTF65220R00BZEK Vishay /Dale
    PTF65220R00BZEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF65220R00BZEK is described as RES 220 OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE