PTF651K5400BYEK Vishay /Dale
  • More about PTF651K5400BYEK Vishay /Dale
    PTF651K5400BYEK Vishay /Dale
    PTF651K5400BYEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF651K5400BYEK is described as RES 1.54K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK