PTF651K3200BZBF Vishay /Dale
  • More about PTF651K3200BZBF Vishay /Dale
    PTF651K3200BZBF Vishay /Dale
    PTF651K3200BZBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF651K3200BZBF is described as RES 1.32K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM