PTF651K0500BYEK Vishay /Dale
  • More about PTF651K0500BYEK Vishay /Dale
    PTF651K0500BYEK Vishay /Dale
    PTF651K0500BYEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF651K0500BYEK is described as RES 1.05K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE