PTF6519K495BZEK Vishay /Dale
  • More about PTF6519K495BZEK Vishay /Dale
    PTF6519K495BZEK Vishay /Dale
    PTF6519K495BZEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF6519K495BZEK is described as RES 19.495K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE