PTF6519K100AYBF Vishay /Dale
  • More about PTF6519K100AYBF Vishay /Dale
    PTF6519K100AYBF Vishay /Dale
    PTF6519K100AYBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF6519K100AYBF is described as RES 19.1K OHM 1/4W 0.05% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE